Liliowe opium

Liliowe opium - Julia Gambrot | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Gambrot
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Liliowe opium.pdf
ISBN
3657500808530

OPIS

Lilia von Schiller kończy medycynę i w świecie zdominowanym przez mężczyzn podejmuje walkę o swoje marzenia. Pragnie zostać chirurgiem, jak jej ojciec. Tymczasem nad Europą zbierają się ciemne chmury Wielkiej Wojny, beztroska la belle époque dobiega końca. Na światło dzienne wychodzą skrywane od lat rodzinne tajemnice von Schillerów, a młoda pani doktor zostaje zamieszana w śledztwo...

„Liliowe opium" - kolejna, wydana nakładem wydawnictwa Lira, powieść Julii Gambrot, autorki bestsellerowego „Różanego eteru", właśnie trafia na księgarskie półki. To druga z cyklu książka z historią medycyny w tle.

Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Liliowe opium - Gambrot Julia , tylko w empik.com: 32,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI