Kontrakty na rynku ubezpieczeń

Kontrakty na rynku ubezpieczeń - Bartosz Malinowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Malinowski
WYMIAR
11,71 MB
NAZWA PLIKU
Kontrakty na rynku ubezpieczeń.pdf
ISBN
1847081535346

OPIS

Kontrakty na rynku ubezpieczeń gospodarczych. Komentarz do przepisów i wzorców umownych stanowi: 1) praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu cywilnego o umowie ubezpieczenia, 2) omówienie zagadnień międzynarodowego prawa ubezpieczeń gospodarczych, 3) analizę nowych (perspektywicznych) produktów ubezpieczeniowych.W książce znajdziesz m.in. takie zagadnienia jak:ubezpieczenia w energetyce i telekomunikacji, ubezpieczenia obowiązkowe z mocy umowy międzynarodowej (lotnicze), ubezpieczenia dobrowolne – mienia (kradzież, żywioły, sprzęt elektroniczny, BI), D&O, autocasco, osobowe na życie, ryzyk kosmicznych, umowa ubezpieczenia, ubezpieczenia majątkowe i osobowe w Kodeksie cywilnym, ubezpieczenia obowiązkowe, ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, gospodarstwa rolnego, ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego, dobrowolne ubezpieczenia OC przedsiębiorców i OC konsumenta, ubezpieczenia „nadwyżkowe”, ubezpieczenie upraw rolnych i zwierząt gospodarskich,A także:rynek światowy na przykładzie Lloyd’s, koszty transakcyjne w ubezpieczeniach gospodarczych, Forum Europeum, nowe ryzyka – cyber, PEICL – normy prawa jednolitego.Adresaci:Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla adwokatów, radców prawnych, sędziów i notariuszy. Będzie cennym źródłem wiedzy dla ekonomistów, księgowych oraz pracowników naukowych i studentów prawa, ekonomii i administracji.

Komentarz do przepisów i wzorców umownych stanowi: 1) praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu cywilnego o umowie ubezpieczenia, 2) omówienie zagadnień międzynarodowego... - ISBN: 978-83-8124-233-2 Kontrakty na rynku ubezpieczeń.

Komentarz do przepisów i wzorców umownych stanowi: praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu cywilnego o umowie ubezpieczenia omówienie zagadnień międzynarodowego prawa ... Kontrakty na rynku ubezpieczeń gospodarczych. Komentarz do przepisów i wzorców umownych stanowi: 1) praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu cywilnego o umowie ubezpieczenia, 2) omówienie zagadnień międzynarodowego prawa ubezpieczeń gospodarczych, 3) analizę nowych (perspektywicznych) produktów ubezpieczeniowych. Kontrakty na rynku ubezpieczeń, Komentarz do przepisów i warunków ubezpieczenia - opis produktu: Kontrakty na rynku ubezpieczeń gospodarczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI