Klub opiekunek. Claudia i tajemnicze telefony

Klub opiekunek. Claudia i tajemnicze telefony - Ann M. Martin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann M. Martin
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
Klub opiekunek. Claudia i tajemnicze telefony.pdf
ISBN
1415362553675

OPIS

Bycie dobrą opiekunką do dziecka nie zawsze jest łatwe, a wiceprzewodnicząca Klubu Opiekunek, Claudia Kishi, uczy się tego na własnej skórze. Ona i inne członkinie Klubu odbierają w pracy dziwne telefony. Czy za tajemniczymi telefonami stoi złodziej klejnotów, który włamał się do domów w okolicy? Jedno jest pewne - Klub musi podjąć działania, aby chronić swoje dzieci!Poznajcie serię książek opowiadającą o przygodach przyjaciółek, które wspólnie zakładają Klub Opiekunek. Bestsellerowa seria autorstwa Ann M. Martin sprzedała się w 176 milionach egzemplarzy i wciąż inspiruje kolejne pokolenia czytelniczek na całym świecie.

Claudia tajemnicze telefony. Informacje o KLUB OPIEKUNEK CLAUDIA I TAJEMNICZE TELEFONY - 9850750022 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-11-10 - cena 19,42 zł KLUB OPIEKUNEK.

Od pewnego czasu po Stanach grasuje włamywacz znany pod pseudonimem Tajemniczy Dzwoniący, który chcąc włamać się do czyjegoś domu, dzwoni kilka razy na telefon ... Opis: Klub Opiekunek. Claudia i tajemnicze telefony - Martin Ann M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI