Kierunek: niebo. GPS dla mężczyzn

Kierunek: niebo. GPS dla mężczyzn - Randy Hain | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Randy Hain
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Kierunek: niebo. GPS dla mężczyzn.pdf
ISBN
3324382366670

OPIS

GPS dla mężczyzn to strzał w dziesiątkę. Randy Hain, wieloletni lider biznesu, doświadczony obserwator męskich zachowań, chce poprowadzić mężczyzn przez życie - do nieba. Oferuje plan zawierający szczegółowe wskazówki i ćwiczenia, które mają służyć głębszemu przeżywaniu wiary. Swoje przemyślenia przeplata rozmowami z innymi mężczyznami, którzy podobnie jak on uznali, że zmianę swojego życia należy rozpocząć od zawierzenia się Chrystusowi. Jego celem jest sprowokowanie mężczyzn do zmian, powrotu na właściwą ścieżkę, odnowienia w sobie męskiej tożsamości, prowadzenia przyszłych pokoleń w podobnym kierunku.Bez względu na wiek, status społeczny i wykształcenie, każdy mężczyzna znajdzie w niej coś dla siebie.

38 egz. Bez względu na wiek, status społeczny i wykształcenie, każdy mężczyzna znajdzie w niej coś dla siebie.

GPS dla mężczyzn autorstwa Hain Randy , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł . Przeczytaj recenzję Kierunek niebo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI