Jaśmina Berezy

Jaśmina Berezy - Karolina Jaklewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Jaklewicz
WYMIAR
10,53 MB
NAZWA PLIKU
Jaśmina Berezy.pdf
ISBN
6454311767822

OPIS

W koedycji z zaprzyjaźnionym Wydawnictwem Nisza wydaliśmy debiutancką, prozatorską książkę uznanej malarki, profesor na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, Karoliny Jaklewicz.„Dla wielu to będzie krótka książka o zabijaniu, ale dla mnie to opowieść zasadna. Realna. Po ludzku sprawiedliwa. I jak wybory Jaśminy – nieoczywista i nierozstrzygalna”.Karolina Felberg

I jak wybory Jaśminy - nieoczywista i nierozstrzygalna" - napisała Karolina Felberg. Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Jaśmina Berezy na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Po ludzku sprawiedliwa. I jak wybory Jaśminy - nieoczywista i nierozstrzygalna ... W koedycji z zaprzyjaźnionym Wydawnictwem Nisza wydaliśmy debiutancką, prozatorską książkę uznanej malarki, profesor na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, Karoliny Jaklewicz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI