Czek dla białego gangu

Czek dla białego gangu - Jerzy Edigey | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Edigey
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Czek dla białego gangu.pdf
ISBN
4277051407194

OPIS

W Warszawie, w biały dzień, dochodzi do napadu na aplikanta sądowego Zygmunta Kalinowskiego. Z miejsca zdarzenia znika teczka, w której były akta sprawy przeciwko „białemu gangowi” oraz czek na 80 000 dolarów. Śledztwo w sprawie prowadzi major Stanisław Krzyżewski, trwa wyścig z czasem, a tropy okazują się fałszywe. Podejrzanych jest kilku, czas ucieka, sprawa się komplikuje. Czy uda się znaleźć złodzieja, zanim ten zrealizuje czek?Odpowiedź znajdzie czytelnik w książce, której pierwsze wydanie ukazało się w 1963 roku.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czek dla białego gangu - Jerzy Edigey - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Książka Czek dla białego gangu do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 17,56 zł (Rabat 27%).

Z miejsca zdarzenia znika teczka, w której były akta sprawy przeciwko "białemu gangowi" oraz czek na 80 000 dolarów. Śledztwo w sprawie prowadzi major Stanisław Krzyżewski, trwa wyścig z czasem, a ... W Warszawie, w biały dzień, dochodzi do napadu na aplikanta sądowego Zygmunta Kalinowskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI