Zmyślony człowiek

Zmyślony człowiek - Tymoteusz Karpowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tymoteusz Karpowicz
WYMIAR
7,29 MB
NAZWA PLIKU
Zmyślony człowiek.pdf
ISBN
9954111077988

OPIS

Czytelnicy ostatnich tomów autora Słojów zadrzewnych przywykli do tego, że jego wiersze rozbiegają się w różnych kierunkach, wypuszczają pędy, splątują korzeniami z innymi utworami. Joanna Roszak, autorka wyboru, proponuje zupełnie nowe spojrzenie: nie na kłącza twórczości Karpowicza, lecz na koronę wierszowego drzewa. Przypomina najbardziej znane wiersze poety, ale też wybiera te, które prawdziwie oddychają lasem, a otwarte nim, otwierają czytających na nieznane doświadczenia. Owe drzewne utwory pozwalają zobaczyć w tej poezji (niesłusznie zapomnianej i uważanej za trudną) wartość, której dotąd nie dostrzegano – udzielanie lekcji medytacji i spokoju.

Joanna Roszak, autorka wyboru, proponuje zupełnie nowe spojrzenie: nie na kłącza twórczości ... Ebook Zmyślony człowiek. Internetowy sklep z książkami, w którym oprócz poezji znaleźć można eseje, dramat, prozę, przekłady - także w formacie ebooków.

Przekonaj się sam! Zmyślony człowiek Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI