Widoki. Seria Czas na zmiany. Tom 2

Widoki. Seria Czas na zmiany. Tom 2 - Agnieszka Lis | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Lis
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
Widoki. Seria Czas na zmiany. Tom 2.pdf
ISBN
5176089009091

OPIS

Druga część bestsellerowej serii „Czas na zmiany”Dziesięć lat temu wspólne wakacje na Wyspach Kanaryjskich zmieniły ich życie. Od tamtej pory każdy z nich pisze dla siebie zupełnie nową historię. Dorosły już Kacper usiłuje ratować rozpadające się małżeństwo, Dariusz walczy o wyczekiwany awans, a zakochana Sandra stara się znaleźć wspólny język z nastoletnią córką. Ich drogi wciąż przecinają się w mieście nieograniczonych możliwości i spełniających się marzeń.Jak daleko można się posunąć, aby odnieść sukces? Kto ma prawo decydować o naszej przyszłości? I czy miłość naprawdę wszystko zwycięży?Codzienne wyzwania, wspólne radości i tajemniczy pamiętnik skrywający mroczne sekrety. Agnieszka Lis pokaże wam stolicę, jakiej nie znacie!

Żyć, nie umierać! A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Widoki to już drugi tom serii "Czas na zmiany". To właśnie tutaj poznamy dalsze rozterki głównych bohaterów i zagłębimy się w ich problemy, a także będziemy wspólnie z nimi przeżywać szczęśliwe chwile.

Tom 2 -43%. Oceń ten produkt jako pierwszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI