Rozmowy i teksty krytyczne

Rozmowy i teksty krytyczne - Krzysztof Wodiczko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wodiczko
WYMIAR
4,25 MB
NAZWA PLIKU
Rozmowy i teksty krytyczne.pdf
ISBN
8115102926321

OPIS

Książka „Rozmowy i teksty krytyczne” jest zbiorem wywiadów, esejów i wypowiedzi artysty, które ukazały się w różnych publikacjach, w czasopismach lub książkach w latach 1984?2018 oraz takich, które do tej pory nie były nigdzie ogłoszone. Są to teksty dotychczas nietłumaczone na język polski lub takie, które z różnych powodów pozostają mało znane. Kluczem doboru materiału drukowanego w tej książce jest próba stworzenia zbioru tekstów odmiennego od tych, które były dotąd publikowane. Zazwyczaj wydawnictwa dotyczące twórczości Wodiczki koncentrują się na opisie i analizie jego projektów artystycznych. „Rozmowy i teksty krytyczne”, nie pomijając działań artystycznych ? podstawowego narzędzia ekspresji artysty ? skonstruowane zostały przede wszystkim wokół refleksji teoretycznej, politycznej i etycznej, które stanowią fundament jego twórczości. […]

Wodiczko Krzysztof ISBN:9788361886907 - Książki - Pozostałe - Literatura. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI