Polska niezwykła. Przewodnik turystyczny

Polska niezwykła. Przewodnik turystyczny - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,35 MB
NAZWA PLIKU
Polska niezwykła. Przewodnik turystyczny.pdf
ISBN
5833560146976

OPIS

Turystyczny atlas samochodowy „Polska niezwykła” to nietypowy atlas samochodowy w skali 1:300 000. Jest on przeznaczony nie tylko dla kierowców. Do każdej strony mapowej opracowany został opis kilku miejsc uznanych przez nas za niezwykłe. Atlas opisuje trzynaście kategorii miejsc niezwykłych np.: zabytki techniki, obiekty militarne, imprezy regionalne, miejsca z klimatem, historie niezwykłe. Atlas ten, bogato ilustrowany zdjęciami, jest nie tylko rzetelnym atlasem samochodowym, ale również przewodnikiem, lub po prostu fascynującą lekturą.

Dostępny. Turystyczny atlas samochodowy „POLSKA NIEZWYKŁA" to nietypowy atlas samochodowy w skali 1:300 000.

Do każdej strony mapowej opracowany został opis kilku miejsc uznanych przez ... Polska Niezwykła XXL. POLSKA NIEZWYKŁA XXL to połączenie praktycznego przewodnika z atlasem i informatorem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI