[OUTLET] Biologia. Bliżej biologii. Gimnazjum klasa 1-3. Zeszyt ćwiczeń. Część 1/ podręcznik dotacyjny (2011) WSIP

[OUTLET] Biologia. Bliżej biologii. Gimnazjum klasa 1-3. Zeszyt ćwiczeń. Część 1/ podręcznik dotacyjny (2011) WSIP - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Biologia. Bliżej biologii. Gimnazjum klasa 1-3. Zeszyt ćwiczeń. Część 1/ podręcznik dotacyjny (2011) WSIP.pdf
ISBN
9377531965794

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Nowy zeszyt ćwiczeń do biologii w wersji papierowej oraz elektronicznej na wsipnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w nowej formule. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań nowej podstawy programowej.

Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń - gimnazjum - Zyta Sendecka.

Część 1, podobnie jak podręcznik, jest podzielony na trzy działy tematyczne: Biologia - nauka o życiu, Jedność organizmów, Różnorodność organizmów. Znajdują się w nim zadania do wszystkich lekcji przewidzianych w rozkładzie materiału dla klasy 1 oraz zadania podsumowujące, umożliwiające ... Bliżej biologii 3 Zeszyt ćwiczeń (Ewa Jastrzębska).

POWIĄZANE KSIĄŻKI