Odzyskanie czasu (książka audio)

Odzyskanie czasu (książka audio) - Bao Shu | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bao Shu
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Odzyskanie czasu (książka audio).pdf
ISBN
9433644331115

OPIS

Powrót do świata bestsellerowego Problemu trzech ciał Cixina Liu!Mózg Yun Tianminga został zamrożony i umieszczony w statku kosmicznym, który wystrzelono w kierunku floty trisolariańskiej. Plan był desperacki. Istniała tylko minimalna szansa na to, że obcy ożywią człowieka i że pewnego dnia Tianming zdoła przekazać na Ziemię cenne informacje.Tak też zrobił. Ale wcześniej zdradził ludzkość.Po tysiącach lat spędzonych na zesłaniu Tianming może wreszcie odkupić winę. Istota zwana Duchem werbuje go do pomocy w wojnie z wrogiem, który zagraża istnieniu całego wszechświata. Tianming podejmuje to wyzwanie, ale tym razem nie chce być jedynie pionkiem w grze... Odkupieniem za zdradę może być ocalenie ludzkości.Wydane za zgodą Cixina Liu Odzyskanie czasu poszerza zdumiewające uniwersum wyczarowane przez trylogię „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Odkryjesz, dlaczego wszechświat jest „ciemnym lasem”, i dowiesz się, jak naprawdę wyglądają Trisolarianie.O Problemie trzech ciał Cixina Liu:Kamień milowy chińskiej fantastyki. – „New York Times”Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! – Barack Obama.Bardzo oryginalna książka, wyjątkowe połączenie spekulacji naukowych i filozoficznych, polityki i historii, teorii spiskowych i kosmologii. – George R.R. Martin.Science fiction w najlepszym wydaniu. – Kim Stanley Robinson.Twoja kolejna ulubiona powieść science fiction. – „Wired”Science fiction z najwyższej półki: inteligentna, pouczająca i wciągająca. – „SFX”Dowód na to, że chińska SF osiągnęła już najwyższy poziom myślowych eksperymentów. – David Brin

Odkryjesz, dlaczego wszechświat jest „ciemnym lasem", i dowiesz się, jak naprawdę wyglądają Trisolarianie. ... Odzyskanie czasu audio - Powrót do świata bestsellerowego Problemu trzech ciał Cixina Liu! Mózg Yun Tianminga został zamrożony i umieszczony w statku kosmicznym, który wystrzelono w kierunku floty trisolariańskiej.

Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie autorstwa Kowalkowska Bożena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,80 zł . Przeczytaj recenzję Odzyskać czas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI