Max i Królik. Na nocnik, start

Max i Królik. Na nocnik, start - Astrid Desbordes | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Desbordes
WYMIAR
10,49 MB
NAZWA PLIKU
Max i Królik. Na nocnik, start.pdf
ISBN
7845332636508

OPIS

Max i Ginger bawią się w ogrodzie, ale Maxowi przeszkadza jego pielucha.Może pójście na nocnik pozwoli mu biegać szybciej?Codzienny wszechświat pełen czułości i zabawy w nowej serii bestsellerowych autorek Astrid Desbordes i Pauline Martin.Polecamy również: „Max i Królik. Babka ze złością”.

Może pójście na nocnik pozwoli mu biegać szybciej? Codzienny wszechświat pełen czułości i zabawy w nowej serii bestsellerowych autorek Astrid ... ,,Max i Królik. Na nocnik, start!" to jak sam tytuł wskazuje, próba oswojenia dzieci z nocnikiem.

Przeczytaj recenzję Na nocnik start Max i Królik. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Max i Ginger bawią się w ogrodzie, ale Maxowi przeszkadza jego pielucha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI