Grand Metropolitan

Grand Metropolitan - Agnieszka Kruk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kruk
WYMIAR
8,83 MB
NAZWA PLIKU
Grand Metropolitan.pdf
ISBN
8941176148077

OPIS

Lu i Bo na tropie kryminalnej zagadkiPodczas kolacji z przyjaciółmi mąż Bo, komisarz policji, obiecuje Lu, że będzie mogła wziąć udział w najbliższym śledztwie. Okazja nadarza się szybko. W małej podlaskiej wsi, osnutej jesiennym zapachem dymu znad okolicznych pól, dochodzi do tajemniczych wydarzeń. Lu i Bo, podążając tropem przestępstwa, przenoszą się do świata, w którym ciągle żywy pozostaje duch powieści Agathy Christie i jedynego w swoim rodzaju detektywa Herculesa Poirota.Pełne uroku powieści Agnieszki Kruk to podróż po wielobarwnym świecie kobiet, pełnym marzeń i pasji.Agnieszka Kruk – z wykształcenia anglistka i dziennikarka, z zamiłowania pisarka. Spełniona zawodowo. W 2018 roku zadebiutowała powieścią „Manipulacja”, w której porusza temat przyjaźni, szczęścia i zmiany oraz zachęca do wyjścia ze swojej strefy komfortu. Pisze dla kobiet i o kobietach, starając się spojrzeć na kobiecy świat z innej perspektywy. Zapewne każda czytelniczka odnajdzie w jej powieściach cząstkę siebie, a także inspirację w dążeniu do bycia szczęśliwą.

Lu i Bo na tropie kryminalnej zagadki. Podczas kolacji z przyjaciółmi mąż Bo, komisarz policji, obiecuje Lu, że będzie mogła wziąć udział w najbliższym śledztwie.

Grand Metropolitan (GM) currently employs over 138,000 people globally, half of them outside the United Kingdom. Grand Metropolitan - opis produktu: Lu i Bo na tropie kryminalnej zagadki Podczas kolacji z przyjaciółmi mąż Bo, komisarz policji, obiecuje jej, że będzie mogła wziąć udział w najbliższym śledztwie. Okazja nadarza się szybko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI