Atlas Polski. Historia

Atlas Polski. Historia - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,94 MB
NAZWA PLIKU
Atlas Polski. Historia.pdf
ISBN
3276569879650

OPIS

Atlas, który oddajemy w Państwa ręce, składa się z kilku części.Bez wahania można powiedzieć, że jest opowieścią o dziejach naszego kraju przedstawioną w trzech wymiarach: za pomocą map, komentarza tekstowego i obrazów.Obok ułożonych chronologicznie map, czytelnik znajdzie wpleciony między mapy i ilustracje komentarz, będący opowieścią o najważniejszych momentach dziejów naszego kraju.Równie ważnym wątkiem opowieści o dawnej Polsce są ilustracje, pokazujące panoramę życia politycznego, społecznego, kulturalnego i religijnego. Oczywiście również te przejawy aktywności mieszkańców państwa polskiego zostały ujęte chronologicznie.Zdjęcia uzupełniają rysunki, wykresy i diagramy.Autorzy tekstów, map oraz twórcy wykresów i tabel opierali się na wynikach najnowszych badań historycznych.

Warto zwrócić uwagę na unikalne mapy dotyczące szczegółowych ... Atlas sp. z o.o.

Historia Polski. Atlas ilustrowany to publikacja prezentująca dzieje ziem polskich od momentu pojawienia się na nich człowieka aż do czasów zupełnie współczesnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI