Adela. Krok w przyszłość. Tom 2

Adela. Krok w przyszłość. Tom 2 - Aneta Krasińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Krasińska
WYMIAR
4,61 MB
NAZWA PLIKU
Adela. Krok w przyszłość. Tom 2.pdf
ISBN
5345666214435

OPIS

Adela spełniła swoje największe marzenie – ma rodzinę. Jest kochana i kocha, ale nie potrafi oddychać pełną piersią. Wciąż spogląda wstecz, jakby bała się, że to wszystko jest tylko snem. Dodatkowo czuje się rozdarta między pragnieniem bycia pełnoetatową mamą a tęsknotą za pracą. Zatrudnia więc opiekunkę do dziecka. Ta zwraca uwagę na nietypowe zachowania chłopca, ale Adela – z obawy przed diagnozą lekarską – odwleka konsultacje u specjalistów. Spotkania z osobami z przeszłości pozwalają jej odkryć prawdę o rodzinnych relacjach.Adela. Krok w przeszłość i Adela. Krok w przyszłość to dwutomowa powieść o współczesnych relacjach międzyludzkich, rodzinnych sekretach, a także o życiu, które jest pełne niespodziewanych zdarzeń.

Krok w przyszłość. Tom 2 (Aneta Krasińska).

Jest to druga część cyklu pt "Adela". Ta część też niesamowicie szybko wciąga i bardzo łatwo jest poczuć to co czuje Adela.

POWIĄZANE KSIĄŻKI