Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota

Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota - Denisse Hesselroth | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Denisse Hesselroth
WYMIAR
11,26 MB
NAZWA PLIKU
Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota.pdf
ISBN
3832820464333

OPIS

Innowacyjna metoda pracy z kartami tarota!Jest to odwrócenie tradycyjnej metody, której punkt wyjścia stanowi odnalezienie odpowiedzi na zadane pytanie poprzez odczytanie znaczenia karty. W tarocie intencyjnym możesz już na początku świadomie operować odkrytymi kartami, postulując intencje. Opisane techniki i rozkłady zarówno z tradycyjnej, jak i intencyjnej metody odczytywania kart pozwolą ci odkryć, która z nich bardziej odpowiada twoim potrzebom.Zawarte w książce porady i wskazówki pomogą ci:stać się aktywnym uczestnikiem odczytów tarota,świadomie dobierać karty do pracy,rozwinąć swój indywidualny styl odczytywania kart,podjąć działania na rzecz kreowania pomyślnej przyszłości.Dzięki temu nowemu podejściu nauczysz się wychodzić poza określone ramy instrukcji, dodając indywidualne elementy do swojej praktyki odczytywania tarota.

Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią.

Jak świadomie używać kart tarota" na pewno ci się spodoba. Autorka przedstawia w książce własną metodę wróżenia z kart tarota ... W tarocie intencyjnym możesz już na początku świadomie operować odkrytymi kartami, postulując intencje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI