Scenariusz chaosu. Na dzikich polach

Scenariusz chaosu. Na dzikich polach - Piotr Langenfeld | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Langenfeld
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Scenariusz chaosu. Na dzikich polach.pdf
ISBN
2189673201620

OPIS

Ponad szarą codziennością przeciętnych obywateli toczy się wielka gra. Bezwzględna rywalizacja możnych świata o pieniądze i władzę. Brutalna wojna, z której ofiary nie zdają sobie sprawy, dopóki nie zostaną w nią wplątane...Adam Thomal, ambitny policjant z CBŚP, zostaje skierowany na Ukrainę jako doradca tamtejszych służb mundurowych. Sytuacja jest napięta, na ulicach miast protestują weterani, rośnie koncentracja rosyjskich wojsk na granicy. Tymczasem do oficjalnej wizyty w tym kraju szykuje się prezydent Rzeczypospolitej…

Na dzikich polach - Langenfeld Piotr , tylko w empik.com: 36,90 zł . Przeczytaj recenzję Scenariusz chaosu.

Na Dzikich Polach to kolejna udana część cyklu, który godny jest polecenia każdemu fanowi książkowej sensacji.Ogromna pomysłowość autora, umiejętne wplecenie w beletrystyczny styl jego doskonałej znajomości militarystyki i realiów świata, oraz ciekawy dynamiczny styl pisarski sprawia, że pozycja staje się doskonałym źródłem relaksu i rozrywki. Scenariusz chaosu. Na dzikich polach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI