Kicia i posążek Złotego Tygrysa. KITTY and the Tiger Treasure

Kicia i posążek Złotego Tygrysa. KITTY and the Tiger Treasure - Paula Harrison | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paula Harrison
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Kicia i posążek Złotego Tygrysa. KITTY and the Tiger Treasure.pdf
ISBN
3073616098004

OPIS

Kicia bardzo chce zobaczyć z bliska legendarny aztecki posążek Złotego Tygrysa, wystawiony w miejskim muzeum. Dziewczynka obawia się, że ciekawy eksponat przyciągnie tłumy zwiedzających i nie uda jej się podejść do niego dostatecznie blisko. Kicia wraz z Kocią Załogą wyrusza nocą do muzeum, żeby dokładnie obejrzeć posążek. Przyjaciele poznają Cleo, kotkę nocnego stróża, a zaraz potem nieoczekiwanie stają się świadkami brawurowej kradzieży posągu! Czy Kocia Załoga odzyska bezcenny przedmiot?

KITTY and the Tiger Treasure - Paula Harrison - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Kicia bardzo chce zobaczyć z bliska legendarny aztecki posążek Złotego Tygrysa, wystawiony w miejskim muzeum.

Dziewczynka obawia się, że ciekawy eksponat przyciągnie tłumy zwiedzających i nie uda jej się podejść do niego dostatecznie blisko. Kicia wraz z Kocią Załogą wyrusza nocą do muzeum, żeby dokładnie obejrzeć posążek. Kup w super cenie - Kicia i posążek Złotego Tygrysa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI