Chopin. Miłość i pasja

Chopin. Miłość i pasja - Iwona Kienzler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Kienzler
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
Chopin. Miłość i pasja.pdf
ISBN
4131111098738

OPIS

Na co młody Fryderyk trwonił pieniądze? Która z pań była największą muzą kompozytora?Co łączy Chopina z Mozartem?Gdyby żył współcześnie, uchodziłby za ikonę męskiego stylu. Zdobywałby serca niebanalnym poczuciem humoru i ciętym piórem, a tabloidy rozpisywałyby się o jego związkach z kobietami, bowiem damy, starsze i młodsze, wręcz za nim przepadały.Iwona Kienzler, autorka bestsellerowych biografii,w swojej najnowszej książce przybliża nam postać Fryderyka Chopina, a zwłaszcza jego pasję do muzyki i do kobiet.

Co tak naprawdę o nim wiemy? Pisząc biografię „Chopin. Miłość i pasja" autorka porwała się na nie lada wyzwanie. Dostępna w 37 księgarniach.

Miłość i pasja (Iwona Kienzler). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Chopin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI