Zatoka o północy

Zatoka o północy - Diane Chamberlain | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diane Chamberlain
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
Zatoka o północy.pdf
ISBN
2361441359130

OPIS

Wszystkie dzieci popełniają błędy - czasami tragiczne w skutkach...Należący do rodziny letni dom na wybrzeżu New Jersey był dla Julie Bauer miejscem wakacyjnej sielanki... dopóki nie została zamordowana jej siedemnastoletnia siostra. Przez ponad czterdzieści lat, jakie minęły od śmierci Izzy, Julie nie zdołała uporać się z poczuciem winy, które rzuciło cień na całe jej życie, poważnie komplikując stosunki z matką i nastoletnią córką.Niespodziewanie znaleziony list ujawnia, że do więzienia za morderstwo trafiła niewłaściwa osoba. Powraca pytanie, co naprawdę zaszło tamtej strasznej sierpniowej nocy w 1962 roku. Przy okazji wznowionego śledztwa wychodzą na jaw kolejne tajemnice; i choć ich wyjaśnienie wymaga bolesnego zmierzenia się z przeszłością, dzięki odkryciu prawdy Julie i najbliższe jej osoby mogą wreszcie zaznać spokoju."Diane Chamberlain to Jodi Picoult amerykańskiego Południa."Mary Alice Monroe"Diane Chamberlain to nadzwyczajnie utalentowana autorka! Każda jej książka to prawdziwa perła."Literary Times""Mocna historia, przywodząca na myśl powieści Jodi Picoult.Lovereading.co.ukDiane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści, w tym "Prawa matki", "Kłamstw", "Szansy na życie", "Tajemnicy Noelle" i "Sekretnego życia CeeCee Wilkes"; mieszka w Karolinie Północnej i aktualnie pracuje nad swoją następną powieścią

Opisywane postaci nie są czarno-białe ani ... "Zatoka o północy" to jedna z moich ulubionych książek. W ogóle lubię czytać książki Diane Chamberlain, o czym już Wam wspominałam.

Przyciągnęła mnie do tej książki nalepka na okładce, informująca, że „Kobiety to czytają". Nie po raz pierwszy recenzowałem literaturę kobiecą, więc i tym razem oczekiwałem książki niebanalnej, wielowątkowej, adresowanej do czytelniczek mądrych i ... Diane Chamberlain należy do autorek, którym przydarzyć się może powieść mocno przewidywalna i schematyczna, ale też powieść intrygująca i sugestywna poprzez swój wielopokoleniowy i problemowy rozmach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI