Wyprawa goblinów. Seria Gobliny. Tom 3

Wyprawa goblinów. Seria Gobliny. Tom 3 - Philip Reeve | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip Reeve
WYMIAR
5,82 MB
NAZWA PLIKU
Wyprawa goblinów. Seria Gobliny. Tom 3.pdf
ISBN
2335528443690

OPIS

„Połączenie Pratchetta z Tolkienem”„The Times”Tom 3 tryskającej humorem serii fantasy autora światowych bestsellerów Zabójcze maszyny sfilmowanych przez twórców Hobbita i Władcy PierścieniGobliny mają gościa. Książę Rhind ma misję i zamierza zasłużyć na upragnione miejsce w Bastionie Bohaterów.Skarper i inne gobliny wiedzą, że plan księcia jest fatalny, nawet, jeśli nie do końca rozumieją, dlaczego. Czeka ich własna wyprawa, bo muszą go jak najszybciej powstrzymać. Jednak Rhind nie zamierza pozwolić, by stanęła mu na drodze gromada nieokrzesanych goblinów.

Philip Reeve. Cykl: Gobliny (tom 3) Średnia ocen: 5,8 / 10 5 ocen .

Złoto ... „Połączenie Pratchetta z Tolkienem"„The Times"Tom 3 tryskającej humorem serii fantasy autora światowych bestsellerów Zabójcze maszyny sfilmowanych przez twórców Hobbita i Władcy PierścieniGobliny mają gościa. Książę Rhind ma misję i zamierza zasłużyć na upragnione miejsce w Bastionie Bohaterów.Skarper i inne gobliny wiedzą, że plan księcia jest fatalny, nawet ... Skarper i inne gobliny wiedzą, że plan księcia jest fatalny, nawet, jeśli nie do końca rozumieją, dlaczego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI