Przy nadziei. Organizer dla kobiet w ciąży

Przy nadziei. Organizer dla kobiet w ciąży - Maja Komasińska-Moller | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Komasińska-Moller
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Przy nadziei. Organizer dla kobiet w ciąży.pdf
ISBN
5104608896806

OPIS

Twoja ciąża jest wyjątkowa, bo jest… Twoja. Jest wyjątkowa, bo dzieje się teraz. Dzień po dniu w Twoim ciele rośnie nowy człowiek. Dzień po dniu, powolutku, coraz pełniej stajesz się mamą. To dobry czas, czas niepowtarzalny; nie warto uronić z niego nawet chwili.Maja MollerPrzy nadziei to organizer, jakiego jeszcze nie było! Zapisuj w nim najcenniejsze wspomnienia i chwile z czasu Twojej ciąży. Śledź rozwój swojego maluszka – dowiedz się, kiedy zaczynają działać małe serduszko, płuca i rośnie nosek. Przeczytaj wzruszające i podnoszące na duchu teksty Mai Moller, które powstały z myślą o Tobie. Odkryj specjalnie dla Ciebie wybrane Słowo Boże, które będzie Ci towarzyszyło w chwilach radości i wspierało w momentach niepokoju. Poznaj wyjątkowe modlitwy oraz patronów opiekujących się kobietami w ciąży, podczas porodu i na starcie macierzyństwa.Daj sobie szansę na przeżycie czasu ciąży w szczególny sposób – z Bogiem, który chce Cię wspierać i prowadzić.W organizerze znajdziesz również:miejsce na notatki i zdjęcia z USGterminarz wizyt i zalecenia lekarzalistę rzeczy pomagającą w przygotowaniu wyprawkiMaja Komasińska-Moller – psycholog i dentysta. Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Prowadzi blog

Jest wyjątkowa, bo dzieje się teraz. Dzień po dniu w Twoim ciele rośnie nowy człowiek.

Książka Przy nadziei Organizer dla kobiet w ciąży, pochodzi z wydawnictwa WAM. Autorem książki jest Maja Komasińska-Moller.

POWIĄZANE KSIĄŻKI