Miłosne szyfry

Miłosne szyfry - Tessa Dare | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Dare
WYMIAR
12,84 MB
NAZWA PLIKU
Miłosne szyfry.pdf
ISBN
6796668034395

OPIS

Bestseller "New York Timesa"Pasja, intryga, wzruszenie i mnóstwo humoru.„Romantic Times”Zakradając się w noc balu do pałacowej biblioteki, panna Charlotte Highwood nie spodziewała się, że już za chwilę znajdzie się w ramionach markiza Granville. Mężczyzny, którego zamierzała unikać za wszelką cenę. Najbardziej aroganckiego i najbardziej tajemniczego dżentelmena, jakiego miała pecha spotkać…Teraz pałac huczy od plotek o ich romansie. Jeśli nie chcą zostać bohaterami skandalu, muszą wyjawić, co naprawdę robili w bibliotece. Lecz tego właśnie żadne z nich nie może zdradzić. Ze zgoła różnych, choć tak samo niebezpiecznych powodów...TESSA DARE to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych autorek romansu historycznego. Jej pełne wdzięku i humoru, inteligentne, seksowne powieści podbijają serca czytelniczek w 20 krajach. W USA są zawsze na szczycie list bestsellerów. Otrzymują najbardziej prestiżowe nagrody gatunku: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara) i Nagrody Czytelniczek Czasopisma „Romantic Times”, i zdobywają coraz większą popularność.

Kupuj leganie, nie chomikuj. Miłosne szyfry - Dare Tessa , tylko w empik.com: 32,80 zł . Przeczytaj recenzję Miłosne szyfry.

Szeroka gama filmowych kategorii na Netflix daje spore pole do manewru, więc można wybrać tę najlepiej pasującą do gustu i nastroju. W Walentynki dominują filmy romantyczne, jeżeli jednak partner lub partnerka nie przepada za ... Dare Tessa - Spindle Cove 5 - Miłosne szyfry.pdf mek4.

POWIĄZANE KSIĄŻKI