Mądrość Twoich duchowych przewodników

Mądrość Twoich duchowych przewodników - James Van Praagh | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Van Praagh
WYMIAR
11,85 MB
NAZWA PLIKU
Mądrość Twoich duchowych przewodników.pdf
ISBN
8018360755498

OPIS

Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieliKim są duchowi przewodnicy? Gdzie przebywają? Jak długo nam towarzyszą? Jak nawiązać z nimi kontakt i uzyskać ich wsparcie? Odpowiedzi na te pytania nie muszą już być dla Ciebie żadną tajemną wiedzą. W tej książce James Van Praagh, wybitne współczesne medium, dzieli się z Tobą własnymi doświadczeniami w kontaktach ze Światem Duchów. Oprócz podstawowej wiedzy o duchowych przewodnikach i kontaktach z nimi, czytając jego książkę, zyskasz także konkretne wskazówki odnoszące się do różnych sytuacji i okoliczności życiowych. Duchowi przewodnicy to Twoi przyjaciele, którzy nieustannie pomagają wypełnić Twoje przeznaczenie. Czerp mądrość od duchowych przewodników.

Atasha Fyfe. Zaklęcia ochronne Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc ... Mądrość twoich duchowych przewodników.

Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli", wybierały także: Szef, który myśli, bo warto i się opłaca 58,64 zł, (12,90 zł-78%) Państwo 47,78 zł, (12,90 zł-73%) Mantra ciszy. 7 reguł duchowej ścieżki 44,48 zł, (12,90 zł-71% ... Mądrość Twoich duchowych przewodników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI