Klątwa Kreatorów. Cykl Prawo Milenium. Tom 4

Klątwa Kreatorów. Cykl Prawo Milenium. Tom 4 - Trudi Canavan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Trudi Canavan
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Klątwa Kreatorów. Cykl Prawo Milenium. Tom 4.pdf
ISBN
2073875231265

OPIS

Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu „Prawo Milenium”, będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą.Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić.Tyen porzucił dawną tożsamość. Nie jest już szpiegiem, lecz szkoli nowych magów i stara się znaleźć sposób na zwalczenie problemu urządzeń bojowych rozprzestrzeniających się w kolejnych światach.Kiedy jednak dawny wróg przynosi wieści o czymś znacznie gorszym niż martwe światy i groźni magowie – o zagrożeniu, jakiemu żaden ze światów nie musiał jeszcze stawić czoła – Rielle i Tyen muszą połączyć siły, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na ocalenie ludzkości.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Książka Klątwa Kreatorów. Prawo Milenium Księga IV pochodzi z wydawnictwa Galeria Książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI