Białe tango sukcesu

Białe tango sukcesu - Nikołaj Szerstiennikow | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nikołaj Szerstiennikow
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
Białe tango sukcesu.pdf
ISBN
6066667351830

OPIS

Czy można osiągnąć sukces, wykorzystując swoje wewnętrzne możliwości? Takie pytanie stawia przed Czytelnikami psycholog Nikołaj Szerstiennikow i przekonująco odpowiada: "Tak, można". W wielu przypadkach to my sami programujemy swój los, tworzymy różne scenariusze życiowe. Możemy (mimo że brzmi to paradoksalnie) strącić samych siebie w głębiny wewnętrznego chaosu. I choć dobrowolnie nikt tego nie zrobi, wielu cierpi od rozgrywającego się w naszym wnętrzu nieuświadomionego konfliktu, który powoduje powstanie kompleksu nieudacznika.Jednocześnie każdy ma w sobie dość siły, by pokonać piętrzące się problemy, okiełznać żywioł braku powodzenia i skierować jego ogromną siłę na tworzenie swojego życiowego sukcesu. Nie trzeba do tego wiele: wystarczy prawidłowo sformułowane pragnienie oraz umiejętność koncentrowania się na tym, co najważniejsze.Książka opowiada o konkretnych metodach i środkach wewnętrznego uwolnienia się, o tym, w jaki sposób zmienić negatywne nieświadome programy oraz stworzyć w sobie potężną siłę potrzebną do osiągnięcia sukcesu.Nie ma w niej magii czy tajemnych obrzędów, amuletów i rytuałów. Wszystko opiera się na wykorzystaniu możliwości psychiki. Metody i sposoby opisane w książce są dostępne i efektywne, sprawdzone doświadczeniem setek ludzi podczas specjalnych treningów i w realnym życiu.

Realizuj pragnienia. Autor: Nikołaj Szerstiennikow, wydawnictwo: Kos. Białe tango sukcesu los zaprasza nas do tańca Szerstiennikow Nikołaj ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Kup teraz na Allegro.pl za 29,11 zł - BIAŁE TANGO SUKCESU.

suma: 0,00 | Moje konto Magiczne Bestsellery Książka Białe tango sukcesu Nikołaj Szerstiennikow . Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Książka Białe tango sukcesu los zaprasza nas do tańca - od 22,75 zł, porównanie cen w 25 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI