Zuchwała księga świętych. O odważnych kobietach, które pokazały mi jak żyć

Zuchwała księga świętych. O odważnych kobietach, które pokazały mi jak żyć - Maria Morera Johnson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Morera Johnson
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Zuchwała księga świętych. O odważnych kobietach, które pokazały mi jak żyć.pdf
ISBN
7163071107920

OPIS

Kobiety z kart tej książki nie przypominają świętych z klasycznych żywotów - żadnej buzi w ciup i wzroku patrzącego tylko w niebo. To postacie z krwi i kości, czasem wybuchowe, figlarne, z ciętym językiem, pełne determinacji. A jednak święte! I nam - tak jak autorce - zdolne pomóc w drodze do świętości.Zanurzając się w Zuchwałej księdze…, odkrywamy świętych z przeszłością, co jest bardzo pomocne i uwalniające.

A do tego intrygująca okładka w kolorze magenta. Przeczytałam tę książkę w jeden wieczór, choć autorka proponuje też kilkutygodniowe ćwiczenia związane z opisywanymi przez siebie kobietami. Recenzja książki: Zuchwała księga świętych.O odważnych kobietach, które pokazały mi jak żyć Recenzuje: Danuta Szelejewska Ogłoszona przez papieża Pawła VI Konstytucja duszpasterska o Kościele w świecie współczesnym (Gaudium et spes) przypomina, że każdy człowiek został powołany do świętości.Można ją osiągnąć dzięki pomocy Bożej, przy równoczesnym własnym ... Zuchwała księga świętych.

... Tytuł: Zuchwała księga świętych. O odważnych kobietach, które pokazały mi jak żyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI