Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Arin Murphy-Hiscock | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arin Murphy-Hiscock
WYMIAR
3,10 MB
NAZWA PLIKU
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc.pdf
ISBN
7863246281097

OPIS

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia!Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm energii, która ma zaskakująco istotny wpływ na samopoczucie i efektywność działania.Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą dobrać odpowiednie praktyki magiczne do indywidualnych sytuacji i potrzeb. Dowiedz się:– jak działają zaklęcia ochronne, które pomagają chronić bliskich i dom;– jakie rekwizyty, składniki i symbole mogą być używane w różnych intencjach ochronnych;– jak tworzyć własne rytuały, zaklęcia i talizmany;– jak pozbyć się negatywnej energii i oczyścić swoją życiową przestrzeń.

średnia: 0.0 ocen: 0. 117833. "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc już od 21,63 zł - od 21,63 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI