Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1

Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1 - Ella Fields | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ella Fields
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1.pdf
ISBN
5436074728268

OPIS

Romantyczna opowieść o pierwszej o miłości, której nie da się puścić w niepamięćDaisy ma dwie wielkie miłości: sztukę i Quintona, z którym się wychowała. To właśnie z nim przeżyła najważniejsze chwile swojego życia. Pierwszy pocałunek. Pierwszy seks. Pierwsze złamane serce.Po przeprowadzce z rodzicami na drugi koniec kraju ich kontakt się urywa. Jednak Daisy nigdy nie przestaje myśleć o Quinnie. Po latach rozpoczynają naukę na tym samym Uniwersytecie Gray Springs.Okazuje się, że chłopak znacznie lepiej poradził sobie z rozstaniem dzięki nowej dziewczynie, Alexis. Mimo wszystko Daisy nie odpuszcza. Wie, że ich związek był czymś wyjątkowym. Jej serce jest wciąż złamane, ale jednocześnie silne i gotowe do walki o miłość.

Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Kup teraz na Allegro.pl za 29,99 zł - ZAKAZANA. UNIWERSYTET GRAY SPRINGS (TOM 1) - Ella z miasta Konin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI