Żaba

Żaba - Katarzyna Przyborska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Przyborska
WYMIAR
10,71 MB
NAZWA PLIKU
Żaba.pdf
ISBN
3919449229179

OPIS

Koryta rzek i niecki jezior wyschły. Trawy pożółkły. Na bladym od upału niebie od dawna nie pojawił się żaden obłok. Na pustyni, w cieniu kamieni chroni się przed słońcem mała Koo. Wcześniej wraz z całą rodziną mieszkała w gałęziach drzewa, miała sąsiadów i dopiero co nauczyła się latać.Katastrofa nie spadła znienacka. Nadciągała powoli i być może zwierzęta mogły jej zapobiec.Co się stało z wodą? Dlaczego jej zabrakło? Czy Koo znajdzie odpowiedzi na te pytania, czy poradzi sobie sama na pustyni?Żaba Katarzyny Przyborskiej z ilustracjami Marty Przybył to historia, która niedługo może się przytrafić również nam, ludziom. To, jaką lekcję wyciągniemy z przygód zwierzęcych bohaterów tej książki, zależy już od nas.To propozycja nie tylko dla ciekawych świata 7-latków, ale też nieco starszych czytelników zainteresowanych problemem zmian klimatu i wysychania naszej planety.

8cm. baba, żaba, diabeł trzeci, to rodzone dzieci • baba, żaba, kaduk trzeci, to rodzone dzieci • chciały żaby króla, dostały bociana • chłop jak baba mocniejszy niż żaba • gdy pszczoły lub żaby poruszają się przed Najświętszej Marii Zwiastowaniem, wiosna będzie mokra • grzebie się jak żaba na wierzch • i żaba ... Żaba w trawie wskazuje, że masz znajomych godnych zaufania. Żaba w bagnie zapowiada kłopot, który będziesz mógł opanować dzięki dobroci różnych ludzi.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Jan Brzechwa - Żaba.

POWIĄZANE KSIĄŻKI