Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność

Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność - Maciej Kozakiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Kozakiewicz
WYMIAR
12,18 MB
NAZWA PLIKU
Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność.pdf
ISBN
3182500029855

OPIS

Poznaj sekrety japońskiej drogi do długowieczności!Maciej Kozakiewicz, autor bestsellera Slow jogging wskazuje, jak prowadzić zdrowy styl życia zgodnie z kulturą azjatycką. Przybliża narzędzia, metody i techniki służące dbaniu o ciało, umysł i ducha. Dzięki tej książce:poznasz zasadę NIKO NIKO, czyli codziennej porcji aktywności bez zbędnego obciążania organizmu;dowiesz się, czym jest SHINRIN-YOKU, czyli kąpiel w naturze;znajdziesz swoją kotwicę długowieczności – IKAGAI, powód dla którego codziennie wstajesz z łóżka, i który zapewni ci zdrowie;dowiesz się, jaka jest twoja optymalna dawka kalorii – HARA HACHI BU, a mając dobry kontakt z ciałem, nie będziesz się przejadał i poprawisz przemianę materii;zrozumiesz, czym jest WABI SABI, czyli piękno przemijania i niedoskonałości.Nie musisz nieustannie dążyć do bicia rekordów i poprawy wyników. Zwolnij, a wtedy odnajdziesz życiowy spokój i satysfakcję. Już dziś zbliż się do poziomu aktywności naszych przodków, pokochaj proste czynności, zadbaj o zwiększające witalność nawyki – swoje i twoich dzieci, odżywiaj się mądrze, słuchaj swojego organizmu.

Przybliża narzędzia, metody i techniki służące dbaniu o ciało, umysł i ducha. Dzięki tej książce: poznasz zasadę NIKO NIKO, czyli codziennej porcji aktywności bez zbędnego obciążania organizmu; ... Slow life.

Dzięki tej książce: - poznasz zasadę NIKO NIKO, czyli codziennej porcji aktywności bez zbędnego obciążania organizmu ... eBook Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność mobi epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI