Rosyjski dla bystrzaków (wydanie 2)

Rosyjski dla bystrzaków (wydanie 2) - Andrew D. Kaufman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew D. Kaufman
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjski dla bystrzaków (wydanie 2).pdf
ISBN
5564120770060

OPIS

W prostocie tkwi siłaKurs dla początkującychOpanuj gramatykę i odmianę czasownikówPoznaj i stosuj na co dzień idiomy i popularne powiedzeniaNaucz się swobodnie prowadzić rozmowy towarzyskieDialogi z książki na płycie CDDODATKI SPECJALNE:Tabele odmiany czasownikówSłowniczek polsko-rosyjski i rosyjsko-polskiRosyjski - język Puszkina, Czechowa i WysockiegoPrzygotowaliśmy dla Ciebie podręcznik napisany przez wybitnych lingwistów. Będzie on stanowił doskonały substytut każdego kursu językowego lub stanie się jego znakomitym uzupełnieniem. Z pewnością docenisz to opracowanie, jeśli szukasz książki oferującej klarownie opisaną gramatykę, a przy tym pomysły na praktyczne zastosowanie poznanego słownictwa. Naucz się porozumiewać po rosyjsku w podróży, restauracji, muzeum i podczas zakupów. Język ten przyda Ci się również w trakcie podróży na Ukrainę oraz do innych krajów za naszą wschodnią granicą.W książce:popularne słowa i zwroty zapisane cyrylicąpodstawy gramatyki i odmiana przez przypadkiformalne i nieformalne powitaniainformacje dotyczące liczb, miar i sposobów podawania czasuzabawne gry i ćwiczenia, by utrwalać swoje umiejętności

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Rosyjski dla bystrzaków. Wydanie II Książka autora Andrew D.

Wydanie II od Serafima Gettys, Andrew Kaufman, Nina Wieda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI