Perswazyjność w komunikacji wizerunkowej i języku

Perswazyjność w komunikacji wizerunkowej i języku - Klaudia Cymanow-Sosin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Klaudia Cymanow-Sosin
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Perswazyjność w komunikacji wizerunkowej i języku.pdf
ISBN
9753773414165

OPIS

Monografia Perswazyjność w komunikacji wizerunkowej i języku to istotna pozycja nie tylko dla znawców komunikowania wizerunkowego, studentów i wykładowców, ale także dla nas wszystkich jako twórców i odbiorców komunikatów perswazyjnych. Publikacja stanowi także cenną pomoc dla specjalistów z zakresu public relations, reklamy, a także dziennikarzy i edukatorów.Autorce należą się słowa uznania za aktualność problematyki, fachowość analiz, dojrzałość badawczą i praktyczność celów. Podjęła ona ważne tematy, związane z wykorzystaniem mechanizmów wywierania wpływu jako skutecznego narzędzia walki wizerunkowej, perswazji światopoglądowej, czy dyskredytującej, albo egoistycznej gry interesów, jak ma to miejsce w przypadku mowy nienawiści.Publikacja ukazuje zjawisko perswazyjności przy pomocy kategorialnej definicji operacyjnej i dostarcza empirycznej wiedzy na temat faktycznego funkcjonowania perswazji w przekazach reklamowych, społecznych, medialnych oraz językowych.ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

Zapraszamy do naszego anty Informacje o Perswazyjność w komunikacji wizerunkowej i - 9211404805 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-05-12 - cena 20,77 zł Książka Perswazyjność w komunikacji wizerunkowej i języku do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 21,31 zł (Rabat 27%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI