Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci

Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci - Mark Anastasi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Anastasi
WYMIAR
12,89 MB
NAZWA PLIKU
Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci.pdf
ISBN
6272883888587

OPIS

Zostań internetowym rewolucjonistą!Potęga produktów cyfrowych — jak znaleźć niszę i zacząć na niej zarabiać?Media społecznościowe — jak wykorzystać ich zasięg do rozbudowania bazy klientów i strefy wpływów?7 prostych sekretów milionera — czego koniecznie należy się trzymać przy realizacji planu?O niezależności, także tej finansowej marzy każdy. Kto nie chciałby w końcu przestać martwić się o codzienne wydatki? Marnować czas na frustrującą, nudną pracę? Wiedzieć, że byt całej rodziny nie zależy od złego humoru szefa, który nagle zabiera Ci premię? Na szczęście możesz wyrwać się z tego zaklętego kręgu i znacznie podwyższyć swoje dochody — bez wychodzenia z domu. Współczesny świat oferuje narzędzia, które pozwolą Ci zbić majątek, o ile wykorzystasz je właściwie. Tysiące ludzi zarabiają dziś w sieci — Ty także możesz to robić.W tej książce Mark Anastasi, żywy przykład sieciowego american dream, opisuje trzydzieści dwie strategie zarabiania w internecie. Znajdziesz tu konkretne informacje, statystyki, studia przypadków oraz szczegółowe opisy poruszania się po użytecznych zakamarkach sieci. Dowiesz się, jak znaleźć niszę i napisać e-book, jak aktywnie szukać klientów zainteresowanych Twoimi produktami cyfrowymi, jak prowadzić webinarium i jak reklamować się w sieci. Nauczysz się korzystać z programów partnerskich i usług podwykonawców. Zobaczysz także, na czym polega prowadzenie stron członkowskich. Jeśli chcesz uwolnić się od codziennej orki i zamienić ją na krótkie chwile z laptopem, zacznij czytać już dziś!E-booki, tworzenie list i marketing e-mailowyOptymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (SEO)YouTube, Facebook, Twitter i FiverrPodwykonawcyMarketing dla lokalnych biznesówStrony członkowskie i webinariaReklamy w internecieKlikaj za miliony!Mark Anastasi — przedsiębiorca internetowy, założyciel Inspired Marketing Group. Wyszkolił ponad 12 tysięcy przedsiębiorców z całego świata. Wcześniej dzięki przypadkowemu spotkaniu na seminarium Mark, bezrobotny ochroniarz, założył swój biznes internetowy i już w ciągu miesiąca zarobił 10 tysięcy dolarów. Obecnie jego misją jest pokazywanie innym, jak mogą przejąć kontrolę nad własną przyszłością finansową i prowadzić styl życia nowoczesnego przedsiębiorcy z laptopem.

Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci Mark Anastasi One Press Okładka miękka Rok wydania 2020 Tytuł Laptopowy milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci Mark Anastasi One Press Tytuł: Laptopowy Milioner.

Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci autorstwa Anastasi Mark , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł . Przeczytaj recenzję Laptopowy Milioner.

POWIĄZANE KSIĄŻKI