Inni mają lepiej

Inni mają lepiej - Krystyna Mirek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
Inni mają lepiej.pdf
ISBN
6612628484161

OPIS

Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Bywa skomplikowane, zwłaszcza gdy wyobraźnia zaczyna pracować na naszą niekorzyść.Historia Zuzy, Natalii i Jagody to opowieść o tym, jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości, ukrytych pragnieniach, drugich szansach i kobiecej przyjaźni, która daje siłę, by uwierzyć, że szczęście może być wyborem, nie przypadkiem.Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych, którym wydaje się, że życie sąsiadów, znajomych, wszystkich bliskich i dalekich „innych” jest bardziej kolorowe i dla tych, którzy potrzebują zachęty, by ruszyć z miejsca.Warto przyjrzeć się historiom bohaterek, by na co dzień nie ulegać iluzjom, a walczyć o to, co jest dla nas naprawdę ważne.

Rzecz o porównywaniu się z ludźmi Człowiek ma naturalną skłonność do porównywania siebie z innymi, robi to mniej lub bardziej świadomie, w sposób spontaniczny, by nie rzec - automatyczny. Problem zaczyna się wówczas, gdy te porównania zaczynają ... Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych, którym wydaje się, że życie sąsiadów, znajomych, wszystkich bliskich i dalekich "innych" jest bardziej kolorowe i dla tych, którzy potrzebują zachęty, by ruszyć z miejsca.

O tym że warto rozmawiać i dać każdemu drugą szansę. Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych, którym wydaje się, że życie sąsiadów, znajomych, wszystkich bliskich i dalekich „innych" jest bardziej kolorowe i dla tych, którzy potrzebują zachęty, by ruszyć z miejsca. "Inni mają lepiej" to doskonała lektura dla każdego, komu wydaje się, że życie sąsiadów, przyjaciół, znajomych - słowem: wszystkich "innych", bliskich i dalekich - jest bardziej barwne i mniej problemowe. To także idealna pozycja dla tych, którzy potrzebują zachęty, aby ruszyć z miejsca. Inni mają lepiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI