Dar gniewu

Dar gniewu - Arun Gandhi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arun Gandhi
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Dar gniewu.pdf
ISBN
8453133247356

OPIS

Co może ocalić człowieczeństwo?Czy we współczesnym świecie wiara w miłość, dobro i spokój jest tylko nierzeczywistym marzeniem? A może każde z doświadczeń to ponadczasowy dar?Na te i wiele innych pytań odpowiada wnuk Mahatmy Gandhiego, Arun. Przywołując dziesięć ważnych i poruszających lekcji, które otrzymał od swojego dziadka, rzuca nowe światło na rozwiązanie duchowych problemów współczesnego człowieka.Dzięki jego naukom możesz zrozumieć równowagę sił dobra i zła w świecie, a także pogodzić się z negatywnymi emocjami i wydarzeniami, dostrzegając w nich sens i przekuwając w wewnętrzną siłę.

Ciepła, prawdziwa, przynosząca pociechę pozycja, zawiera wspaniałe nauki, poruszające wspomnienia i ... Dar gniewu . Wzniosła więzienna cela.

Co może ocalić człowieczeństwo? Czy we współczesnym świecie wiara w miłość, dobro i spokój jest tylko nierzeczywistym marzeniem? A może każde z doświadczeń to ponadczasowy dar? Na te i wiele innych pytań odpowiada wnuk Mahatmy Gandhiego, Arun ... Dar gniewu | Gandhi Arun | Wydawnictwo Kobiece. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Książka Dar gniewu pochodzi z wydawnictwa Kobiece.

POWIĄZANE KSIĄŻKI