Więzień Magdeburski. Internowanie Józefa Piłsudskiego i dalsze losy Domku Magdeburskiego

Więzień Magdeburski. Internowanie Józefa Piłsudskiego i dalsze losy Domku Magdeburskiego - Mariusz Kolmasiak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Kolmasiak
WYMIAR
7,85 MB
NAZWA PLIKU
Więzień Magdeburski. Internowanie Józefa Piłsudskiego i dalsze losy Domku Magdeburskiego.pdf
ISBN
5459895637496

OPIS

Książka opowiada o 442 dniach z życia Józefa Piłsudskiego, które pod koniec I wojny światowej spędził internowany w magdeburskiej twierdzy, a także o losach Domku Magdeburskiego – jednego z ciekawszych miejsc z nim związanych. Odsłania ona interesujący i mniej znany fragment życia przyszłego Marszałka z lat 1917-1918. To historia o wielu pasjonujących wątkach i zwrotach akcji, z których najważniejszym był powrót do Polski i objęcie władzy w kraju. 11 listopada 1918 r., dzień odzyskania naszej niepodległości, to bowiem historia z magdeburskim prologiem.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się Gandalf.com.pl, gdzie książkę kupisz już za 17.26 zł. Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni ksiegarnia.pwn.pl, gdzie ta ... Mariusz Kolmasiak - Więzień Magdeburski.

Odsłania ona... Więzień Magdeburski, Internowanie Józefa Piłsudskiego i dalsze losu Domku Magdeburskiego - opis produktu: Książka opowiada o 442 dniach z życia Józefa Piłsudskiego, które pod koniec I wojny światowej spędził internowany w magdeburskiej twierdzy, a także o losach Domku Magdeburskiego jednego z ciekawszych miejsc z nim związanych. Więzień Magdeburski Internowanie Józefa Piłsudskiego i dalsze losy Domku Magdeburskiego | Kolmasiak Mariusz | LTW. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Internowanie Józefa Piłsudskiego i dalsze losy Domku Magdeburskiego" (LTW).

POWIĄZANE KSIĄŻKI