Tosia i Julek się kąpią. Nie tacy sami. Tom 2

Tosia i Julek się kąpią. Nie tacy sami. Tom 2 - Magdalena Boćko-Mysiorska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Boćko-Mysiorska
WYMIAR
3,92 MB
NAZWA PLIKU
Tosia i Julek się kąpią. Nie tacy sami. Tom 2.pdf
ISBN
8247712006761

OPIS

Seria (Nie) tacy sami powstała z potrzeby serca – zarówno Autorki, jak i Wydawcy. Magdalena Boćko-Mysiorska, świetna polska pedagożka, terapeutka, trenerka i blogerka, promotorka Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy stworzyła książki – i dla dzieci, i dla rodziców – jakich do tej pory nie było na polskim rynku. Nie tylko pokazujemy w nich emocje i ważne etapy w rozwoju dziecka – zawsze robimy to z uwzględnieniem jego wrażliwości sensorycznej.W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów – bliźniętom, Tosi i Julkowi, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różny sposób. Uważny rodzić zna predyspozycje i wrażliwość sensoryczną własnego dziecka. Wie też, że rozwój nie polega na wywieraniu presji czy treningu, ale na wspieraniu dziecka i towarzyszeniu mu w jego osobistym tempie rozwoju. Po zapoznaniu się z serią (Nie) tacy sami rodzice dowiedzą się, że tempo rozwoju ich dziecka jest rzeczą indywidualną i nie powinno się go porównywać z tempem rozwoju innych dzieci.Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: o tym, jak postępować z nocnikiem, jak różnie dzieci reagują na wodę, o tym, jak sobie poradzić ze złością u dziecka. Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa podczas oglądania pięknych ilustracji oraz utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

Oprawa: Kartonowa Foliowana: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-814-1171-4: EAN: 9788381411714: Liczba stron: 18: Format: 190x200mm: Cena ... Identyfikator produktu 2840558: Tytuł Tosia i Julek się kąpią. Nie tacy sami.

Magdalena Boćko-Mysiorska, świetna polska pedagożka, terapeutka, tre, Tosia i Julek się kąpią Nie tacy sami Tom 2, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Tosia i Julek się kąpią. (Nie) tacy sami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI