Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić słowu

Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić słowu - abp Grzegorz Ryś | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
abp Grzegorz Ryś
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić słowu.pdf
ISBN
1035785518803

OPIS

Ziemia Święta nazywana jest Piątą Ewangelią. Pielgrzymowanie i odkrywanie ojczyzny Jezusa przemawia do nas, uzupełniając obrazy biblijne, dając wyobrażenie o realiach, w których żył Chrystus.Proponujemy, by w podróż po Ziemi Świętej wybrać się z charyzmatycznym i obdarzonym niezwykłym talentem oratorskim abp. Grzegorzem Rysiem.Książka jest zapisem pielgrzymki, jaką Ksiądz Arcybiskup odbył, podążając śladami Zbawiciela. We wszystkich tych miejscach, które znamy ze scen ewangelicznych, jako przewodnik snuje refleksje, wygłasza homilie, powołuje się na Pismo Święte i opatruje je swym komentarzem. Przy okazji podaje mnóstwo ciekawostek, odkrywa fascynujące nieznane fakty oraz tajemnice ojczyzny Jezusa. Ale przede wszystkim przybliża prawdy wiary i daje świadectwo obecności Boga.Dajmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp. Rysia, która będzie niezapomnianym komentarzem do Pisma Świętego.

Autor: Grzegorz Ryś, wydawnictwo: Rafael Dom Wydawniczy. Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić słowu.

Daj się poprowadzić Słowu (Rafael) - Plastikowa; O bliskości. Jak żyć razem w podzielonym świecie (Znak) - miękka ze skrzydełkami; O rzeczach ważnych (Uszkodzona okładka) (Znak) - miękka ze skrzydełkami Dajmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI