Pandemia. Ku jezioru

Pandemia. Ku jezioru - Jana Wagner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jana Wagner
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Pandemia. Ku jezioru.pdf
ISBN
3844075016841

OPIS

Wciągający thriller o przetrwaniu w czasach zarazyZmasowany wybuch pandemii nieznanej choroby nie pozostawił ludzkości żadnej nadziei – nie ma na nią szczepionki ani skutecznych lekarstw. Społeczeństwa rozpadają się w chaosie i anarchii, odcięte od prądu i wody. W tych mrocznych czasach każdy może liczyć tylko na siebie.W konającym mieście resztka ocalałych wegetuje w strachu przed zarazą i jej nosicielami. Anna z rodziną i przyjaciółmi wie, że aby przetrwać, trzeba przejąć inicjatywę. Ucieczka w odległe miejsce z dostępem do świeżej wody i żywności, byle jak najdalej od epicentrum choroby, wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Wybór pada na małą chatkę na wysepce jeziora Wong w Karelii przy granicy z Finlandią. W drodze Anna musi chronić swego syna i uporać się z lękiem przed zarażeniem wirusem.NA PODSTAWIE KSIĄŻKI POWSTAŁ SERIAL KU JEZIORU.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tym bardziej cieszy fakt, że Ku jezioru jest serialem dostępnym na platformie Netflix. 8-odcinkowy I sezon serialu powstał w oparciu o wydarzenia z książki Pandemia autorstwa Jany Wagner wydanej w 2011 roku.

Ku Jezioru (Jana Wagner). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wybór pada na małą chatkę na wysepce jeziora Wong w Karelii przy granicy z Finlandią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI