Mądra Mysz. Zuzia korzysta z nocnika

Mądra Mysz. Zuzia korzysta z nocnika - Liane Schneider | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liane Schneider
WYMIAR
5,57 MB
NAZWA PLIKU
Mądra Mysz. Zuzia korzysta z nocnika.pdf
ISBN
8836264348237

OPIS

Zuzia nie chce już zakładać pieluszki. Wspólnie z mamą wybierają więc nocnik. Zuzi nie za każdym razem udaje się zrobić siusiu do nocnika. Mama i tata wspierają ją i zachęcają. Wkrótce zaczyna się udawać. Korzystanie z nocnika to nic trudnego!

Data zakończenia 2018-08-23 - cena 5,07 zł „Mądra Mysz" to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi czy o małym Maksie, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…" oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy" lub „Dawniej i dziś". Zuzia to rezolutna dziewczynka, która towarzyszy rówieśnikom w ... Zuzia nie chce już zakładać pieluszki.

Mądra Mysz. Zuzia korzysta z nocnika ... Mądra Mysz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI