Kodeks cywilny ze schematami

Kodeks cywilny ze schematami - Rafał Baranek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Baranek
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Kodeks cywilny ze schematami.pdf
ISBN
1985946096885

OPIS

Schematy do Kodeksu cywilnego przygotowane przez sędziego dra Rafała Baranka oraz sędziego dra Łukasza Zamojskiego przedstawiają wybrane instytucje prawa cywilnego oraz powiązania między poszczególnymi unormowaniami. Publikacja zawiera także tekst ustawy – Kodeks cywilny wraz z przepisami wprowadzającymi, z uwzględnieniem wszystkich ostatnich zmian, wynikających m.in. z ustawy z 31 lipca 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych (Dz.U. poz. 1495). W książce znajduje się również skorowidz przedmiotowy, a artykuły kodeksu zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens.Adresaci:Publikacja jest skierowana przede wszystkim do studentów, a także aplikantów oraz osób przygotowujących się do wszelkiego rodzaju egzaminów prawniczych.

z ustawy z 6 marca 2018 r. Opis: Kodeks cywilny ze schematami - Baranek Rafał, Zamojski Łukasz. Schematy do Kodeksu cywilnego przygotowane przez sędziego dra Rafała Baranka oraz sędziego dra Łukasza Zamojskiego przedstawiają wybrane instytucje prawa cywilnego oraz powiązania między poszczególnymi unormowaniami. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Kodeks cywilny ze schematami, Rafał Baranek w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! €6.69 - Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks cywilny wraz z przepisami wprowadzającymi, z uwzględnieniem wszystkich ostatnich zmian, wynikających m.in.

18,40 z ... Książka Kodeks cywilny ze schematami autorstwa Baranek Rafał, Zamojski Łukasz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,99 zł . Przeczytaj recenzję Kodeks cywilny ze schematami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI