Drugi brzeg

Drugi brzeg - Michał Gołkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Gołkowski
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Drugi brzeg.pdf
ISBN
1568473612842

OPIS

Kontynuacja przebojowego Ołowianego ŚwituPrypeć - wymarłe, modelowe miasto-antychryst w idealnym socjalistycznym raju bez BogaWyścig z czasem w świecie po katastrofie. Stalker Miszka przechodzi na prawy brzeg rzeki - nigdy wcześniej tak daleko nie zabrnął.Podróż do Serca Zony: Martwe Miasto, Oko Moskwy i czarnobylskie cmentarzysko statków w otoczeniu lasów i bagien.Naprawdę samotny jesteś tylko w ciemności - wejdź do Zony i poczuj się elementem uniwersum S.T.A.L.K.E.R..Przed nami wyprawa w nieznane. Przed nami drugi brzeg.

W nocy środku szukam na spokój tabletki. Ciągły niepokój, że ojcem mogę być lepszym. Paluch „Drugi Brzeg" [download, tekst] 26 listopada, 2020.

Prawdopodobnie przyłożyła się do tego sama pasja autora, którą idzie wyczuć na każdej stronie jego powieści. ... Drugi brzeg 0x; Cudza komórka 0x; Fajerwerki 0x; Glupek 0x; Koszyk z zakupami 0x; Zabawa w śnieżki 0x; Zamęt w głowach 0x; Bez kożuszka 0x; Papla 0x; Mała miss 0x; Bekanie 0x; Zemsta 0x; Dziewięćdziesiąt dziewięć 0x; Białe owce 0x; Tajemniczy przyjaciel 0x; Nie tańcz z wilkami 0x; Bal maskowy 0x; Tysiąc przyjaciół 0x; Drugi ... Opis: Drugi brzeg - Jax Joanna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI