Prawica - Nacjonalizm - Monarchizm (wydanie drugie - poprawione i uzupełnione)

Prawica - Nacjonalizm - Monarchizm (wydanie drugie - poprawione i uzupełnione) - Jacek Bartyzel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Bartyzel
WYMIAR
9,85 MB
NAZWA PLIKU
Prawica - Nacjonalizm - Monarchizm (wydanie drugie - poprawione i uzupełnione).pdf
ISBN
4466940231759

OPIS

Drugie wydanie, poprawione i rozszerzone o dodatkowe aneksy. Książka prof. Jacka Bartyzela odnosi się do zagadnienia trzech znanych pojęć wymienionych w tytule. Pytaniem jest również kwestia powinowactwa i związku tych pojęć. Często utożsamia się ze sobą dwa pierwsze pojęcia, a nawet używa się określenia prawicy skrajnej lub ekstremistycznej na opisanie nacjonalizmu. Przykładem takiego kardynalnego pomieszania pojęć jest określanie nazizmu mianem ruchu prawicowego czy skrajnie prawicowego, podczas gdy wywodzi się on z ideologii narodowego socjalizmu i tkwi korzeniami w lewicowym marksizmie. Niezwykle interesujące jest śledzenie za autorem wzajemnych relacji ideowych i politycznych między częścią ugrupowań i ruchów nacjonalistycznych a zwolennikami monarchii.

Jacka Bartyzela (poprawione i uzupełnione o dodatkowe aneksy ... Prawica - Nacjonalizm - Monarchizm (wydanie drugie - poprawione i uzupełnione) - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł 33 ,00 zł Z wysyłką od 40,99 zł W naszej ofercie znajdą Państwo Prawica - Nacjonalizm - Monarchizm. Studia politologiczno-historyczne.

Pytaniem jest również kwestia powinowactwa i związku tych pojęć. Prawica. Nacjonalizm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI