Zatrudnianie pracowników samorządowych

Zatrudnianie pracowników samorządowych - Anna Reda-Ciszewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Reda-Ciszewska
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
Zatrudnianie pracowników samorządowych.pdf
ISBN
8890371516689

OPIS

W publikacji omówiono zasady zatrudniania pracowników samorządowych, uwzględniając ogół przepisów dotyczących tej grupy zawodowej.Książka zawiera wzory dokumentów dotyczących m.in.:powierzenia pracownikowi wykonywania innej pracy, zarządzenia w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania, informacji o odmowie wykonania polecenia, oświadczenia o podjęciu prowadzenia działalności gospodarczej, wniosku o rekompensatę za pracę w godzinach nadliczbowych.Autorzy przedstawiają również:podstawy nawiązania stosunku pracy z pracownikiem samorządowym; dopuszczalność zawierania umów cywilnoprawnych w samorządzie terytorialnym; rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem; składniki wynagrodzenia za pracę pracownika samorządowego; obowiązki pracownika samorządowego; odpowiedzialność za rażące naruszenie prawa przy wydawaniu decyzji oraz odpowiedzialność materialna.Adresaci:Książka jest przeznaczona dla pracowników administracji rządowej i samorządowej, adwokatów, radców prawnych, sędziów, ekonomistów i księgowych oraz pracowników działów kadr i zasobów ludzkich.

Produkty z promocji znikają w błyskawicznym tempie. Pospiesz się jeśli nie chcesz przegapić niższej ceny! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Teraz nasze e-booki możesz czytać w bezpłatnej aplikacji. Wykaz stanowisk, z uwzględnieniem tego podziału został określony w rozporządzeniu Rady Ministrów z 18 marca 2009 r.

Oferujemy prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe i inżynierskie jako gotowe wzory i przykładowe prace naukowe. Zatrudnianie pracowników samorządowych. Od umowy o pracę do zwolnienia .

POWIĄZANE KSIĄŻKI