W Koloseum. O Tomie Waitsie

W Koloseum. O Tomie Waitsie - Tomasz Rabsztyn | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Rabsztyn
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
W Koloseum. O Tomie Waitsie.pdf
ISBN
9486540473921

OPIS

A bohater tej książki, Tom Waits? Cóż, jak zwykle wymyka się wszelkim podziałom.Historia Toma Waitsa pełna jest wzlotów i upadków, arcydzieł i przełomowych, wybitnych utworów z jednej strony, chybionych, nieudanych projektów z drugiej; płyt oraz filmów z punktu widzenia recenzenckiego, krytycznego czasem po prostu dobrych, czasem złych, a czasem może i brzydkich – lecz z perspektywy szerszej, kulturoznawczej, tak czy inaczej zawsze chyba mówiących coś ważnego, tym samym zaś wartych obejrzenia bądź przesłuchania. Nie tylko bowiem – jak przekonuje nas sam Tom Waits – „piękne melodie opowiadają okropne historie”, bywa i na odwrót: okropnym melodiom mogą towarzyszyć piękne historie.

Wydawnictwo Oficynka. Księgarnia internetowa merlin.pl Oferta firmy to A bohater tej książki, Tom Waits? Cóż, jak zwykle wymyka się wszelkim podziałom.

Email: Newsletter. Odbierz 5% rabatu >> Labotiga Team.

POWIĄZANE KSIĄŻKI