Slow Beauty. Recepta na piękno

Slow Beauty. Recepta na piękno - Agnieszka Pocztarska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pocztarska
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Slow Beauty. Recepta na piękno.pdf
ISBN
8341811644100

OPIS

SLOW BEAUTY, CZYLI RECEPTA NA PIĘKNOCzytasz etykietę kosmetyku i od nadmiaru składników kręci ci się w głowie? Słyszałaś, że nawet zdrowe jedzenie może szkodzić, ale nie wiesz, jak wybrać te naprawdę dobroczynne produkty? Starasz się dbać o siebie, ale wciąż nie czujesz, że promieniejesz?Też tak miałam. Gubiłam się w gąszczu porad dotyczących pielęgnacji. Sądziłam, że dbam o siebie, a tak naprawdę ignorowałam prawdziwe potrzeby swojego ciała.Wreszcie powiedziałam: dość. Przecież wiedza o właściwej pielęgnacji i naturalnym pięknie nie może być przed nami ukryta! Po latach pracy z ekspertami oraz z myślą o każdej z nas opracowałam filozofię pielęgnacji SLOW BEAUTY.Napisałam tę książkę, bo chcę pomóc ci dostrzec to, co w tobie najpiękniejsze - twoje wnętrze.Chcę, żebyś dbała o swoje naturalne piękno - świadomie, w zgodzie z samą sobą.Chcę, żebyś pokochała siebie.AgnieszkaSLOW BEAUTY Agnieszki Pocztarskiej to:naturalna pielęgnacja - czyli świadome dobieranie kosmetyków, tak aby zaspokajały indywidualne potrzeby naszej skóry, włosów i ciaławłaściwe odżywianie - czyli dieta zaplanowana tak, aby czuć się dobrze i dostarczać ciału wszystkich potrzebnych mu składnikówdobroczynne rytuały - czyli wypracowanie indywidualnego schematu pielęgnacji, bo przecież u każdej z nas zadziała coś innego.Agnieszka Pocztarska - wydawczyni portalu czytamyetykiety.pl, najlepiej rozwiniętego polskiego serwisu zajmującego się tematyką świadomych wyborów konsumenckich. Slow Beauty stworzyła w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie poparte rozmowami z ekspertami, w odpowiedzi na rosnącą potrzebę dbania o nasze prawdziwe, naturalne piękno - świadomie oraz w zgodzie ze sobą.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Chcę, żebyś dbała o swoje naturalne piękno świadomie, w zgodzie z samą sobą. Chcę, żebyś pokochała siebie. Recepta na piękno.

W dodatku bez wychodzenia z domu :) Slow Beauty, czyli recepta na piękno Czytasz etykietę kosmetyku i od nadmiaru składników kręci ci się w głowie? Słyszałaś, że nawet zdrowe jedzenie może szkodzić, ale nie wiesz, jak wybrać te naprawdę dobroczynne produkty? Slow Beauty. Recepta na piękno - Slow Beauty, czyli recepta na pięknoCzytasz etykietę kosmetyku i od nadmiaru składników kręci ci się w głowie? Słyszałaś, że nawet zdrowe jedzenie może szkodzić, ale nie wiesz, jak wybrać te naprawdę dobroczynne produkty? Starasz się dbać o siebie, ale wciąż nie czujesz, że promieniejesz? Też tak miałam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI