Różany Tom 1

Różany Tom 1 - Bogna Ziembicka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogna Ziembicka
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Różany Tom 1.pdf
ISBN
8974169799238

OPIS

Różany to opowieść o losach Zosi Boruckiej, jej niani Zuzanny Hulewicz oraz jej przyjaciółki Marianny Milejko. Trzy kobiety z trzech różnych pokoleń wiąże podkrakowska wieś Różany i położony w niej dwór. Historia zaczyna się na początku XX wieku, kończy zaś współcześnie. W sagach takich jak ta można poczuć smak międzywojnia, zanurzyć się w świecie, który na zawsze przeminął.

Na jej rozkazy? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić. Wszystko o nowej książce autorstwa: A.M.

Trzy kobiety z trzech różnych pokoleń wiąże podkrakowska wieś Różany i położony w niej dwór. Kup w pakiecie. Kupuj więcej i oszczędzaj + = 78,99 zł 52,55 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI