Pożyczalscy w przestworzach

Pożyczalscy w przestworzach - Mary Norton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Norton
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Pożyczalscy w przestworzach.pdf
ISBN
1280780518040

OPIS

Czwarty z pięciu tomów cyklu o przygodach rodziny Pożyczalskich – tak samo jak poprzednie trzymający w napięciu i dowcipny.Pożyczalscy – Dominika, Strączek i Arietta – po niebezpiecznej podróży docierają do legendarnego miasteczka Mały Potok i zamieszkują w wygodnym Bluszczowym Domku. Ale wkrótce zostają porwani i uwięzieni na pewnym strychu. Zbliża się zima, a jeśli do wiosny nie uda im się wydostać, trafią do domku-klatki jako atrakcja turystyczna. Czy Pożyczalscy znajdą sposób na ucieczkę?

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. 📚 Poznaj "Pożyczalscy w przestworzach" autorstwa Mary Norton. Przeczytaj opis książki "Pożyczalscy w przestworzach" a także poznaj jej ocenę.

Zbliża się zima, a jeśli ... Czwarty tom serii zaliczanej do klasyki światowej literatury dziecięcej. Pożyczalscy docierają do legendarnego Małego Potoku, czyli miniaturowego miasteczka, i znajdują w nim wygodny Księgarnia Współczesna » Pożyczalscy w przestworzach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI